Firmast

HetEst OÜ on firma, kes pakub professionaalseid lahendusi tisleritele, mööbli-ja uksetootjatele. Oleme leidnud kindla koha ka hobikorras mööblit valmistavate inimeste hulgas. Meilt leiate laias valikus kvaliteetseid mööbli ja ukse furnituure ning viimistlusmaterjale. Mööblitööstuses teeme koostööd paljude Eesti juhtivate kontori-, köögi-, elutoa-, projekt-, magamistoa-ja pehmemööbli tootjatega. Parima lõpptulemuse saavutamise nimel teeme tihedat koostööd tunnustatud arhitektide ja disaineritega.

Meie meeskonda kuuluvad oma ala parimad professionaalid, kes on saanud tootealast koolitust hankijate iga-aastastel seminaridel ja eriala messidel. Oskusi ja teadmisi on täiendatud erinevatel koolitustel, et tagada jätkuvalt kliendikeskne-ja sõbralik teenindus.

Tänu hankijate juhtivatele turupositsioonidele maailmas, oleme pidevalt informeeritud toodete uuendustest ja üldiste trendidega, mis annab võimaluse pakkuda parimaid terviklahendusi oma koostööpartneritele.

MISSIOON – pakkuda klientidele suures valikus kvaliteetseid lahendusi koos kompetentse tehnilise toe ja usaldusväärse logistikaga.

VISIOON – olla eelistatuim valik kvaliteetset mööblit tootvate ettevõtete hulgas.